Obhajoby projektov BP2 a DP2

Oznamujeme študentov 3. ročníka bakalárskeho štúdia a 2. ročníka inžinierskeho štúdia, že obhajoby projektov BP2 a DP2 sa presúvajú na nový termín - 21. apríla 2020 od 8.00 h prostredníctvom MS Teams. Študenti v piatok t. j. 17. apríla 2020 v čase od 8.00 h – 11.00 h požiadajú o prístup do tímu príslušnej komisie a otestujú pripojenie. Zoznam komisií a liniek je v priloženom dokumente. Študenti budú pripojení funkčným obrazom a zvukom. V deň konania obhajoby sa študenti prostredníctvom web kamery a indexu identifikujú. Študenti bez identifikácie nebudú pripustení k obhajobe. Do systému MSTeams sa prihlasujú novými prihlasovacími údajmi, ktorými sa prihlasujú do vzdelávania (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.).