INFORMAČNÉ STRETNUTIE PRE PRVÁKOV BAKALÁROV

Dňa 30.9.2020 sa v miestnosti AULA DATALAN BG2A1 (viď mapka nižšie) od 8:00 do 12:00  uskutoční informačné stretnutie pre študentov 1. ročníka bakalárskeho štúdia, ktorého cieľom je poskytnutie dodatočných informácií a dokladov pre štúdium.

Preto v tento deň pán dekan  zrušil  výučbu  pre študentov 1. ročníka bakalárskeho štúdia v čase od 7:00 do 12:00.

Stretnutie bude prebiehať v 2 fázach:

• 08:00 – 09:45
    Študenti študijných programov:
    • automatizácia
    • autotronika
    • biomedicínske inžinierstvo
    • elektrotechnika

• 10:00 – 11:45
    Študenti študijných programov:
    • elektrooptika
    • multimediálne technológie
    • komunikačné a informačné technológie

Na stretnutie si treba priniesť: 2x fotografiu 4×4 cm, lepidlo, písacie potreby a tlačivá pre potvrdenia, ktoré potrebujú pre rodičov. Tlačivá na rodinné prídavky sa nepotvrdzujú (sociálna poisťovňa si ich sťahuje z centrálneho registra študentov).

STRETNUTIE JE POVINNÉ A ZÚČASTNIŤ SA HO MÔŽU IBA TÍ ŠTUDENTI, KTORÍ ODOSLALI ČESTNÉ VYHLÁSENIE ŠTUDENTA UNIZA.

Mapa ZU